De volgende mensen zijn schooljaar 17-18 werkzaam op de Roelof Venema School:    
      Aanwezig:
       
Directie: Lida Koetsveld Directeur di, wo, do, vrij
  Martijn de Vries Adjunct-directeur bovenbouw    ma, di, wo, do
  Jolanda van der Molen Adjunct-directeur onderbouw   ma, di, do

Ondersteunend personeel:


Karin Bezuijen


Administratie


di, do, vrij
  Linda van Weelden Schoolassistent ma, di, vrij
  Els de Jong Schoolassistent di, wo, do
       
Vakleerkracht: Niels de Jong Gym ma, di, wo, do, vrij
       
Zorgteam: Elly Hoenderkamp IB'er groep 1/2/3/4 di, wo, do, vrij
  Esther Knol IB'er groep 5/6 do, vrij
  Marjan Houtman IB'er groep 7/8 wo, do
  Hennie de Jong Ondersteuning zorgleerlingen   ma, di
       
Groepsleerkrachten: Michelle Ales Groep 1-2A ma, di, do, vrij
  Adeline Splinter Groep 1-2A wo
  Renate Schreuder Groep 1-2B ma, di, wo, do, vrij
  Sandra van Dommelen Groep 1-2C ma, di, wo, do, vrij
  Jet de Koning Groep 1-2D ma, di, wo
  Carla Haagsman Groep 1-2D do, vrij
  Maaike van Peursem Groep 1-2E  ma, di, wo, do, vrij
  Marjet Terlingen Groep 1-2F ma, di
  Moon de Wever Groep 1-2F wo, do, vrij
  nnb Groep 1-2G (inloopgroep)  
  nnb Groep 1-2H (inloopgroep)  
       
 Ingeborg Hoogstraten Groep 3A ma, di, wo
  Jenine Gutte Groep 3A do, vrij
 Isabel Huls Groep 3B ma, di, wo, do, vrij
  Mirjam Spieker Groep 3C ma, di, wo
  Pauline Versluis Groep 3C do, vrij
  Esther Knol Groep 4A ma, di, wo
  Annette van Eijk Groep 4A do, vrij
  Colinda Stenneberg Groep 4B ma, di, wo, do, vrij
  Willemijn van der Maesen Groep 4C ma, di, do, vrij
  Anoeska van Ďt Hoog Groep 4C wo
  Linda Estoppey Groep 5A ma, di, wo
  Bea van Straten Groep 5A do, vrij
  Carolina van Haaften Groep 5B ma, di, wo, do, vrij
  Marjolijn van Oijen Groep 5C ma, di, wo
  Cathelijne Meijeren Groep 5C do, vrij
  Tineke Bolier Groep 6A ma, di, wo
  Iocaste Verboom Groep 6A do, vrij
  Irene Mohammed Groep 6B ma, di,
  Lieke Breuker Groep 6B    wo, do, vrij
  Pieter Baeten Groep 6C ma, di, wo, do, vrij
  Rens van Hilst Groep 7A ma, di, do, vrij
  Peter Broertjes Groep 7A wo
  Peter van den Bosch Groep 7B ma, di, wo, vrij
  Peter Broertjes Groep 7B do
  DaniŽlle Botman/Saskia Kuiper Groep 7C/8C do, vrij / ma, do
 Edith Kok Groep 7C/8C ma, di, wo
  Lisette van Dinther Groep 8A ma, di
  Fenna van Dijk Groep 8A wo, do, vrij
  Sanne Sloothaak Groep 8B ma, di, wo, do, vrij
       
Invalleerkrachten: Adeline Splinter Groep 1-4  
  Elma Krabbendam Groep 1-4  
  Peter Broertjes Groep 5-8  
  Maarten Eissens Groep 5-8